Se společností RegioJet jsme navázali spolupráci v listopadu 2021. Náš první společný počin byl jejich dar do soutěže/sbírky Nadačního fondu PREMIOT s názvem UKAŽ KNÍR. Do budoucna připravujeme dlouhodobou spolupráci na různých projektech.

Společnost RegioJet vznikla v roce 2009 jako dceřiná společnost STUDENT AGENCY. Od roku 2011 provozuje vlakovou dopravu v ČR a v Evropě a v roce 2016 pod ni přešly i známé žluté autobusy.

Historie STUDENT AGENCY se začala psát v roce 1993, kdy Radim Jančura, tehdy podnikavý student brněnského VUT, založil agenturu zprostředkovávající au pair pobyty studentům z České republiky. Díky tvrdé práci a odhodlání začalo přicházet stále více klientů a Radim Jančura v roce 1996 založil společnost STUDENT AGENCY a přijal první zaměstnance.

S tím, jak firma získávala nové zákazníky a budovala si postavení na trhu, rozšiřovala i pole svojí působnosti. Skupina STUDENT AGENCY se dnes zaměřuje na široké portfolio služeb – jsou předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem. Jejich firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

RegioJet
RegioJet
RegioJet
RegioJet
RegioJet
Chci přispět nadačnímu fondu Premiot
Přispět